ΤΟΥΡΝΟΥΑ FANES ACADEMIES CUP 2016

 

     

       Η ομάδα των προπαίδων μας ξεκινά αύριο Παρασκευή 10-6-2016 τους αγώνες της, στο τουρνουά του Ακουσίλαου Φανών FANES ACADEMIES CUP 2016 .

       Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου έχει ως εξής:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΩΝ 2004-2005
Καταρτίστηκαν 5 όμιλοι των 3 ομάδων.
Προκρίνονται στην επόμενη φάση οι 1οι κάθε ομίλου, με βάση την βαθμολογία (Ν=3 β, Ι=1 β, Η=0). Στους 5 πρώτους κάθε ομίλου θα προσαρτηθούν οι 3 καλύτεροι 2οι των 5 ομίλων βάση βαθμολογίας. (σε περίπτωση ισοβαθμίας μεταξύ των 2ων κάθε ομίλου θα διεξάγεται κλήρωση. Δεν θα μετράνε τα γκολ υπέρ και κατά.) σε περίπτωση ισοβαθμίας στον ίδιο όμιλο μετράνε τα μεταξύ παιχνίδια των ομάδων.
Κάθε αγώνας θα διεξάγεται σε 2 μίχρονα των 20 λεπτών με 10 λεπτη ανάπαυλα. Η μπάλα σε αυτήν την ηλικά θα είναι Νο 4.
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10/6/2016
Στον όμιλο Α έχουμε αλλαγή ομάδας λόγω αδυναμίας του Ηρακλή Μ. την θέση του θα πάρει ο ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ 2
ΓΗΠΕΔΟ 1 ΟΜΙΛΟΣ Α                                                
17:00-18:00  ΑΡΕΝΑ-ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ 2

18:00-19:00 ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ 2.-ΑΣΤΕΡΑΣ Μ.

19:00-20:00ΑΡΕΝΑ-ΑΣΤΕΡΑΣ Μ

ΓΗΠΕΔΟ 2 ΟΜΙΛΟΣ Β

17:00-18:0  ΦΟΙΒΟΣ-ΑΓΙΟΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ
18:00-19:00 ΠΑΝΘΗΡΕΣ 2-ΦΟΙΒΟΣ
19:00-20:00 ΠΑΝΘΗΡΕΣ 2-ΑΓΙΟΣΙΣΙΔΩΡΟΣ
Στο τέλος της ημέρας θα ακολουθήσει απονομή στις ομάδες που δεν θα συνεχίσουν στην επόμενη φάση.
ΣΑΒΒΑΤΟ 11/06/2016
ΓΗΠΕΔΟ 1 ΟΜΙΛΟΣ Γ
10:30-11:30 Α.Ο ΣΥΜΗΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
11:30-12:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ-ΕΥΚΛΗΣ
12:30-13:13:30 Α.Ο ΣΥΜΗΣ-ΕΥΚΛΗΣ
Στο τέλος της ημέρας θα ακολουθήσει απονομή στις ομάδες που δεν θα συνεχίσουν στην επόμενη φάση.
ΓΗΠΕΔΟ 1 ΟΜΙΛΟΣ Δ1
17:00-18:00 ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ 1-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠ
18:00-19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠ.-ΠΑΝΘΗΡΕΣ 1 
19;00-20:00 ΑΚΟΥΣΙΛΑΟΣ 1-ΠΑΝΘΗΡΕΣ 1
ΓΗΠΕΔΟ 2 ΟΜΙΛΟΣ Ε
17:00-18:00 ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ-ΙΑΛΥΣΟΣ 
18;00-19:00 ΙΑΛΥΣΟΣ-ΚΛΕΑΝΘΗΣ
19:00-20:00 ΚΛΕΑΝΘΗΣ-ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
Στο τέλος της ημέρας θα ακολουθήσει απονομή στις ομάδες που δεν θα συνεχίσουν στην επόμενη φάση.
ΚΥΡΙΑΚΗ 12/6/2016
Και οι 8 ομάδες που θα προκριθούν στην επόμενη φάση θα πρέπει να παρευρεθούν 16:00 στο γήπεδο για την κλήρωση των προημητελικών αγώνων. Σ' αυτή την φάση σε περίπτωση ισοπάλίας θα ακολουθήσει διαδικασία πέναλτι. ( 3 στον αριθμό)
ΓΗΠΕΔΟ 1 Α ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 16:15-17:15
ΓΗΠΕΔΟ 2 Β ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 16:15-17:15
ΓΗΠΕΔΟ 1 Γ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 17:15-18:15
ΓΗΠΕΔΟ 2 Δ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 17:15-18:15
ΓΗΠΕΔΟ 1 Α ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ 18:15-19:15
ΓΗΠΕΔΟ 2 Β ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ18:15-19:15
ΤΕΛΙΚΟΣ –ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ 19:30-20-30
Στο τέλος θα ακολουθήσουν απονομές και βράβευση του νικητή

 

            

                                                                                                       9/6/2016

 

 

© agios isidoros 2010