ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ ΣΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

"OASIS S.C. & ARENA S.C. 2012"

   

Το “OASISsoccer club στους Αγίους Αποστόλους μαζί με το “ARENAsoccer club στην Ηλιούπολη συνδιοργανώνουν τουρνουά 8Χ8 για τις ηλικίες 2000-2001 και 6Χ6 για τις ηλικίες 2002-2003.

            Τα παιχνίδια θα γίνονται Κυριακή παρά Κυριακή στα γήπεδα του “OASISsoccer club και του “ARENAsoccer club εναλλάξ.

            Η ομάδα μας θα λάβει μέρος στις ηλικίες 2002-2003.

            Το πρόγραμμα αναλυτικά έχει ως εξής :

Α΄ΟΜΙΛΟΣ ΓΕΝΝΗΜΕΝΟΙ 2002-2003
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
1 22/1/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 09:30-10:30 ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
2 22/1/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:30-11:30 ΑΓ.ΙΣΙΔΩΡΟΣ ~ ΡΟΔΟΣ Β΄
3 22/1/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:30-12:30 ΑΡΕΝΑ Α΄ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
4 22/1/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:30-13:30 ΑΡΕΝΑ Β΄ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
5 22/1/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 13:30-14:30 ΡΟΔΟΣ Α΄ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
6 22/1/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 14:30-15:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ~ ΕΥΚΛΗΣ ΣΟΡΩΝΗΣ
      ΔΙΓΕΝΗΣ ~ ΡΕΠΟ
           
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
1 5/2/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 09:30-10:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ~ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
2 5/2/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:30-11:30 ΔΙΓΕΝΗΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
3 13/2/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:30-12:30 ΑΓ.ΙΣΙΔΩΡΟΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
4 5/2/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:30-13:30 ΑΡΕΝΑ Β΄ ~ ΡΟΔΟΣ Β΄
5 5/2/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 13:30-14:30 ΑΡΕΝΑ Α΄ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
6 5/2/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 14:30-15:30 ΡΟΔΟΣ Α΄ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
      ΕΥΚΛΗΣ ΣΟΡΩΝΗΣ ~ ΡΕΠΟ
           
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
1 19/2/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 09:30-10:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ~ ΑΡΕΝΑ Α΄
2 19/2/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:30-11:30 ΕΥΚΛΗΣ ΣΟΡΩΝΗΣ ~ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ
3 19/2/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:30-12:30 ΑΡΕΝΑ Β΄ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
4 19/2/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:30-13:30 ΔΙΓΕΝΗΣ ~ ΡΟΔΟΣ Β΄
5 19/2/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 13:30-14:30 ΡΟΔΟΣ Α΄ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
6 19/2/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 14:30-15:30 ΑΓ.ΙΣΙΔΩΡΟΣ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
      ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ~ ΡΕΠΟ
           
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
1 11/3/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 09:30-10:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ~ ΡΟΔΟΣ Α΄
2 11/3/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:30-11:30 ΕΥΚΛΗΣ ΣΟΡΩΝΗΣ ~ ΑΡΕΝΑ Α΄
3 11/3/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:30-12:30 ΑΡΕΝΑ Β΄ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
4 11/3/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:30-13:30 ΔΙΓΕΝΗΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
5 11/3/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 13:30-14:30 ΑΓ.ΙΣΙΔΩΡΟΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
6 11/3/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 14:30-15:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ~ ΡΟΔΟΣ Β΄
      ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ ~ ΡΕΠΟ
           
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
1 25/3/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 09:30-10:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ~ ΑΓ.ΙΣΙΔΩΡΟΣ
2 25/3/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:30-11:30 ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ ~ ΑΡΕΝΑ Α΄
3 25/3/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:30-12:30 ΔΙΓΕΝΗΣ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
4 25/3/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:30-13:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
5 25/3/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 13:30-14:30 ΕΥΚΛΗΣ ΣΟΡΩΝΗΣ ~ ΡΟΔΟΣ Α΄
6 25/3/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 14:30-15:30 ΑΡΕΝΑ Β΄ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
      ΡΟΔΟΣ Β΄ ~ ΡΕΠΟ
           
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
1 8/4/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 09:30-10:30 ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ ~ ΡΟΔΟΣ Α΄
2 8/4/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:30-11:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ~ ΑΡΕΝΑ Β΄
3 8/4/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:30-12:30 ΕΥΚΛΗΣ ΣΟΡΩΝΗΣ ~ ΑΓ.ΙΣΙΔΩΡΟΣ
4 8/4/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:30-13:30 ΡΟΔΟΣ Β΄ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
5 8/4/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 13:30-14:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
6 8/4/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 14:30-15:30 ΔΙΓΕΝΗΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
      ΑΡΕΝΑ Α΄ ~ ΡΕΠΟ
           
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
1 22/4/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 09:30-10:30 ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ ~ ΑΓ.ΙΣΙΔΩΡΟΣ
2 22/4/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:30-11:30 ΕΥΚΛΗΣ ΣΟΡΩΝΗΣ ~ ΑΡΕΝΑ Β΄
3 22/4/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:30-12:30 ΑΡΕΝΑ Α΄ ~ ΡΟΔΟΣ Α΄
4 22/4/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:30-13:30 ΡΟΔΟΣ Β΄ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
5 22/4/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 13:30-14:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ~ ΔΙΓΕΝΗΣ
6 22/4/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 14:30-15:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
      ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΩΝΩΝ ~ ΡΕΠΟ
           
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
1 13/5/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 09:30-10:30 ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ ~ ΑΡΕΝΑ Β΄
2 13/5/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:30-11:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
3 13/5/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:30-12:30 ΕΥΚΛΗΣ ΣΟΡΩΝΗΣ ~ ΔΙΓΕΝΗΣ
4 13/5/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:30-13:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
5 13/5/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 13:30-14:30 ΡΟΔΟΣ Β΄ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
6 13/5/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 14:30-15:30 ΑΡΕΝΑ Α΄ ~ ΑΓ.ΙΣΙΔΩΡΟΣ
      ΡΟΔΟΣ Α΄ ~ ΡΕΠΟ
           
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
1 20/5/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 09:30-10:30 ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ ~ ΔΙΓΕΝΗΣ
2 20/5/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:30-11:30 ΡΟΔΟΣ Α΄ ~ ΑΓ.ΙΣΙΔΩΡΟΣ
3 20/5/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:30-12:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ~ ΡΟΔΟΣ Β΄
4 20/5/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:30-13:30 ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
5 20/5/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 13:30-14:30 ΕΥΚΛΗΣ ΣΟΡΩΝΗΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
6 20/5/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 14:30-15:30 ΑΡΕΝΑ Α΄ ~ ΑΡΕΝΑ Β΄
      ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ ~ ΡΕΠΟ
           
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
1 27/5/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 09:30-10:30 ΡΟΔΟΣ Α΄ ~ ΑΡΕΝΑ Β΄
2 27/5/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:30-11:30 ΑΡΕΝΑ Α΄ ~ ΔΙΓΕΝΗΣ
3 27/5/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:30-12:30 ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
4 27/5/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:30-13:30 ΕΥΚΛΗΣ ΣΟΡΩΝΗΣ ~ ΡΟΔΟΣ Β΄
5 27/5/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 13:30-14:30 ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
6 27/5/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 14:30-15:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
      ΑΓ. ΙΣΙΔΩΡΟΣ ~ ΡΕΠΟ
           
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
1 10/6/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 09:30-10:30 ΑΡΕΝΑ Α΄ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
2 10/6/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:30-11:30 ΡΟΔΟΣ Α΄ ~ ΔΙΓΕΝΗΣ
3 10/6/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:30-12:30 ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ ~ ΡΟΔΟΣ Β΄
4 10/6/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:30-13:30 ΑΓ. ΙΣΙΔΩΡΟΣ ~ ΑΡΕΝΑ Β΄
5 10/6/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 13:30-14:30 ΕΥΚΛΗΣ ΣΟΡΩΝΗΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
6 10/6/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 14:30-15:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
      ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ ~ ΡΕΠΟ
           
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
1 17/6/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 09:30-10:30 ΑΡΕΝΑ Α΄ ~ ΡΟΔΟΣ Β΄
2 17/6/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:30-11:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
3 17/6/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:30-12:30 ΡΟΔΟΣ Α΄ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
4 17/6/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:30-13:30 ΑΓ. ΙΣΙΔΩΡΟΣ ~ ΔΙΓΕΝΗΣ
5 17/6/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 13:30-14:30 ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
6 17/6/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 14:30-15:30 ΕΥΚΛΗΣ ΣΟΡΩΝΗΣ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
      ΑΡΕΝΑ Β΄ ~ ΡΕΠΟ
           
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ          
  ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΗΜΕΡΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΕΣ
1 24/6/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 09:30-10:30 ΑΡΕΝΑ Β΄ ~ ΔΙΓΕΝΗΣ
2 24/6/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 10:30-11:30 ΡΟΔΟΣ Α΄ ~ ΡΟΔΟΣ Β΄
3 24/6/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 11:30-12:30 ΑΡΕΝΑ Α΄ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
4 24/6/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 12:30-13:30 ΕΥΚΛΗΣ ΣΟΡΩΝΗΣ ~ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
5 24/6/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 13:30-14:30 ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ ~ ΗΡΑΚΛΗΣ ΛΑΡΔΟΥ
6 24/6/2012 ΚΥΡΙΑΚΗ 14:30-15:30 ΑΓ. ΙΣΙΔΩΡΟΣ ~ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΥΘΙΩΝ
      ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ ~ ΡΕΠΟ

 

                       

 

© agios isidoros 2010